Segbroek College

Moodcamp

Op 7 februari kreeg de Hey campagne om depressiviteit bespreekbaar te maken, die vorige maand bij ons op school van start is gegaan, een vervolg met een Moodcamp. Onze leerlingen uit 2 vwo zijn daarbij aanwezig geweest. Onderdeel van dit Moodcamp was een obstacle run van twee kilometer, waarbij elk obstakel stond voor een thema rondom depressie. Zo moesten de leerlingen onder andere door het "zwarte gat", het "web van emoties" en over de "geen grip muur". Na afloop van de run zijn de leerlingen Lizelotte en Mees en de teamleider van de vwo onderbouw, Diego Demaree, in gesprek gegaan met staatssecretaris Paul Blokhuis. De staatssecretaris roemde onze school om de aandacht die we hebben voor leerlingenzorg en leerlingbegeleiding. Een aantal leerlingen is vervolgens samen met de staatssecretaris door het "web van emoties" gegaan. De inspirerende dag werd afgesloten met een bezoek aan het binnenterrein, waar workshops werden gegeven door ervaringsdeskundigen en men met elkaar in gesprek kon gaan. Gezien de aanwezigheid van 850 bezoekers, onder wie mensen met een depressie, hulpverleners, ervaringsdeskundigen en bekende Nederlanders, was dit een waardevolle afsluiting van de dag. 

Een filmimpressie is hieronder te vinden:


Een verslag door het ministerie van VWS op https://www.rijksoverheid.nl/actueel/nieuws/2018/02/07/moodcamp-brengt-nederland-in-beweging-om-depressie-bespreekbaar-te-makenZoeken

Segbroek

Klaverstraat 7
2565 BT Den Haag
tel. 070-363 49 40

Goudsbloemlaan 131
2565 CR Den Haag
tel. 070-363 34 39

E: info@segbroek.nl

facebook.png twitter.png instagram.png

Privacy Policy


Open Dag 2018

Poster OpenDagen-2018.jpg